ارتباط با مشاور 09360514039_09120089067

  پاورپوینت دفاع 

پاورپوینت دفاع در واقع نمایشی شماتیک از بخش های اصلی پایان نامه است که پس از اتمام پایان نامه و نگارش کامل آن، به طور معمول در قالب ۲۵ تا ۳۰ اسلاید طراحی می شود و دانشجویان بر اساس آن، در مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه فرصت دفاع از پایان نامه خود را دارند. دانشجویان موظف هستند تا پیش نویس پایان نامه را چند هفته پیش از برگزاری جلسه دفاع در اختیار اساتید راهنما و داوران قرار دهد. معمولا در جلسات دفاع، اساتید راهنما و داوران، دانشجویان، اساتید، محققین و علاقه مندان به موضوع جلسه دفاع در کنار دانشجوی ارائه دهنده پایان نامه حضور دارند. یکی از مواردی که در دفاع از پایان‌نامه حائز اهمیت فراوان می‌باشد، چگونگی ارائه آن است. قواعد ارائه یک پاور پوینت برای دفاع از پایان‌نامه یکی از مسائلی است که دانشجویان با آن خیلی مواجه هستند. بدون شک یک پاورپوینت حرفه‌ای نشان دهنده دقت و حسن توجه شما خواهد بود و با کمکی که به ارائه شما می کند می توانید  نمره کامل را از داوران دریافت کنید. جهت دسترسی به نمونه پاورپوینت دفاع تایید شده در جلسات دفاع، می توانید از بخش نمونه پاورپوینت دفاع موجود در سایت استفاده کنید.

 

مراحل برگزاری جلسه دفاع پایان نامه

مرحله اول: استقرار مخاطبین و مهمانان جلسه به ویژه اساتید راهنما، داوران و ... در جایگاه های خاص خود

مرحله دوم: اعلام برنامه توسط نماینده تحصیلات تکمیلی و معرفی دانشجوی ارائه دهنده پایان نامه

مرحله سوم: ارائه دفاع توسط دانشجو، که شامل بخش های زیر است:

تشکر و قدردانی از اساتید راهنما و مشاور و بیان دلایل انتخاب موضوع و اهمیت آن موضوع برای انجام تحقیق، بیان روش تحقیق، سوالات، فرضیات، روش های جمع آوری نمونه یا داده، روش های تجزیه و تحلیل و خلاقیت های و جنبه های نوآوری کار، بیان نتایج و ارزیابی فرضیات که می تواند فرضیات را تائید یا رد کند، ارائه پیشنهادات برای تداوم تحقیق در موضوعات پیرامون موضوع مورد مطالعه، تشکر از حضار برای حسن توجه به سخنان شما.

مرحله چهارم: طرح سوالات توسط اساتید داور

مرحله پنجم: جلسه هیات داوران برای ارزیابی عملکرد شما و تعیین نمره

مرحله ششم: اعلام نمره نهایی هیات داوران توسط نماینده تحصیلات تکمیلی

 

نحوه تدوین و ارائه اسلایدهای جلسه دفاع

جهت ارایه پاورپوینت استاندارد جلسه دفاع می توانید از راهنمایی های جدول زیراستفاده کنید. همچنین از آنجاییکه بهترین منبع و مرجع، مطالعه چند نمونه پاورپوینت دفاع است که قبلا تایید و تصویب شده باشد، از طریق بخش نمونه پاورپوینت دفاع موجود در سایت می توانید برای دسترسی به این منابع اقدام نمایید.

 

 

پیشنهادات ویژه

  پروپوزال

  فصل دوم پایان نامه

  فصل سوم پایان نامه

  فصل چهارم پایان نامه

  فصل پنجم پایان نامه

  پرسشنامه

  نمونه پاورپوینت دفاع

 

پشتیبانی و مشاوره رایگان
 

09120089067

09360514039

تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، کوچه مهر، مجتمع نور، پلاک 25

کدپستی: 1968514137

info@modir1.com

با ما در ارتباط باشید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت مدیر وان است.
 

Top